lt en ru

Jaunesniojo programuotojo modulinė profesinio mokymo programa 

Ši mokymo programa suteiks tau visas reikalingas žinias, kad galėtum sėkmingai pradėti karjerą IT srityje. Nesvarbu, ar nori kurti svetaines, programėles, žaidimus, ar analizuoti duomenis – čia rasi tau tinkamiausią kelią! Įstojęs (-usi) į jaunesniojo programuotojo programą, galėsi išsirinkti vieną programavimo kalbą, kurioje norėsi specializuotis – jai dedikuoti net du mokymo programos moduliai. Išsirinkta kalba bus pagrindinė, tačiau mokysiesi ne tik ją – visi TECHIN programuotojai mokosi tinklapių kūrimo ir programavimo, duomenų bazių, operacinių sistemų pagrindų.

Pradžia 2025-09-01
Trukmė 10 mėn.
Minimalūs reikalavimai Vidurinis išsilavinimas | Kompiuterinio raštingumo testas
Mokymasis Dieninė grupė – kontaktiniu būdu | Vakarinė grupė – kontaktiniu ir/ar nuotoliniu būdu
Kvalifikacijos lygis Suteikiama IV lygio jaunesniojo programuotojo kvalifikacija ir išduodamas formalus diplomas
Programos kodas P43061306 Turintiems vidurinį išsilavinimą (pirminis)
Programos kodas T43061309 Turintiems vidurinį išsilavinimą ir kvalifikaciją (tęstinis)

Viena programa – net 4 specializacijos!

Galėsi išsirinkti vieną pagrindinę programavimo kalbą, kurioje norėsi specializuotis. Daugiau informacijos apie kiekvieną specializaciją rasi atskiruose mokymo programų puslapiuose 👉

Front ar Back? Rinkis Full-Stack!

Nežinai, ką rinktis – Front-End ar Back-End? Nesuk galvos – TECHIN ilgieji programavimo mokymai skirti paruošti plataus profilio Full-Stack programuotoją, gebantį dirbti tiek su Front-End, tiek su Back-End.

Front-End, Back-End, Full-Stack… Kas tai?

Front-End (vartotojo sąsaja) – tai programos dalis, kurią mato ir naudoja vartotojas. Ją sudaro mygtukai, tekstai, spalvos, išdėstymas – viskas, ką gali paspausti ar pamatyti ekrane.

Back-End (serverio pusė) – tai nematoma programos dalis. Ji tvarko duomenis, logiką, ryšį su duomenų baze ar serveriu. Tai tarsi programos „smegenys“, kurios rūpinasi, kad viskas veiktų teisingai.

Full-Stack – tai programuotojo gebėjimas magišku būdu apjungti programos Front-End ir Back-End dalis į vieną funkcionuojančią sistemą.

Kodėl verta mokytis Full-Stack?

Platesnis supratimas apie pilnai veikiančią sistemą – tiek Front-End, tiek Back-End dalį.

Lankstumas karjeroje – turėdamas pilną Full-Stack žinių bagažą, turėsi daugiau pranašumų darbo rinkoje. O gal pasirinksi specializuotis tik labiausiai patinkančioje srityje?

Galimybė kurti realiai veikiančius produktus – gebėsi ne tik parašyti tik tau vienam suprantamą kodą, bet ir sukurti pilnai veikiančią sistemą, kurią išbandyti tikrai galės tavo draugai, o gal jau ir pirmieji klientai.

Nori pasitarti?

Susisiek ir padėsime išsirinkti labiausiai tinkamą mokymo programą!