Draugiškos tinklinio varžybos TECHIN - daugiau nei sportas - Techin
lt en ru
5 vasario 2024

Draugiškos tinklinio varžybos TECHIN – daugiau nei sportas

Sezonas prasidėjo su dideliu džiaugsmu ir aistra, TECHIN gimnazijos tinklinio komanda veržėsi į sporto aikštelę parodyti savo įgūdžius. Varžybos buvo ne tik sportinė kova, bet ir įvykis, kuris sukėlė bangą ne tik tarp mokinių, bet ir tarp mokytojų bei bendruomenės.

Nepakartojamos emocijos

Varžybos vyko sausio 31 dieną, kurios buvo tikras „spektaklis“ tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Kiekvienas momentas buvo sukaustantis, o TECHIN komandos dvasia – nepakartojama.

Didžiulė parama ir dėkingumo žodžiai

Tai nebuvo tik komandinės varžybos, bet ir vieta, kur bendruomenė galėjo parodyti savo paramą. Nuoširdžiai dėkojame direktoriui Mindaugui Černiui, gimnazijos vadovui Vitalijui Zaleskiui, administracijai, visiems mokytojams, mokiniams, kurie atėjo palaikyti TECHIN komandos. Jūsų energija, pasakyti žodžiai ir plojimai buvo didžiausia motyvacija.

Ypatingai dėkojame Vilniaus 1-ajam policijos komisariatui už apdovanojimus mūsų techams – atšvaitus ir juosteles raktams su policijos logotipu.

Ačiū mūsų komandos žaidėjams už dedikaciją ir pasiryžimą.

Dėkojame mokytojams Aleksandrui Česnokovui ir Alai Senvaitienei, taip pat jaunesniajam teisėjui, 9 kl. mokiniui (I GB) Karoliui, už varžybų organizavimą.

Pergalė po 16 metų, 3:0

Ši diena įėjo į TECHIN istoriją kaip išskirtinė. TECHIN komanda laimėjo pirmą kartą per 16 metų, žaisdama su policijos komanda! Tai ne tik sportinė pergalė, bet ir simbolis to, kad komandinis darbas ir įdėtos pastangos leidžia pasiekti rezultatą.

Tęsime kelią į pergalę

Po šio sėkmingo sezono mūsų tikslas – tobulėti ir kurti dar stipresnę tinklinio bendruomenę gimnazijoje. Kurdami aukštus standartus tęsime treniruotes ir tikėsimės dar daugiau nepakartojamų akimirkų ateityje. Mokytojai pasiūlė sužaisti draugiškas varžybas su mokiniais.

Dalyvaukite su mumis

Jeigu sudomino tinklinis ir norite prisijungti prie TECHIN komandos ar tiesiog pasižvalgyti, kviečiame prisijungti prie treniruočių kiekvieną penktadienį nuo 15:30 iki 17:30 val.  Tai puiki galimybė ne tik tobulėti sporto srityje, bet ir kurti ilgalaikius draugystės ryšius.

Tinklinis – tai ne tik sportas, tai bendravimas tarpusavyje, aistros ir pergalės skonis.

Irina Krupovič socialinė pedagogė metodininkė