Kalėdinė gerumo mugė - Techin
lt en ru
18 gruodžio 2023

Kalėdinė gerumo mugė

Kviečiame visus norinčius ir galinčius prisidėti prie labdaros renginio Kalėdinių dekoracijų, rankdarbių ir kitų kūrybinių darbų Kalėdinės mugės.

🌲Kalėdinė Gerumo mugė vyks gruodžio 21 d. 9-11.30 val. fojė, Trinapolio g. 2, Vilnius.

Savo darbus (daiktus) kviečiame pristatyti gruodžio 18 – 20 dienomis:

Kokie darbai (daiktai) laukiami mugėje?

Pirmiausia, laukiamos kalėdinės dekoracijos, rankdarbiai ir kiti jūsų kūrybos darbai, gaminiai, tačiau, Pasaulyje vis didėjant daiktų gamybos ir vartojimo apimtims, TECHIN Gerumo mugė siekia ir atliepti tvaraus naudojimo idėją (mokslininkų teigimu, klasikinio europiečio namuose yra apie 40% visiškai nenaudojamų daiktų). Tad kviečiame peržiūrėti savo namuose nebenaudojamus, tačiau kokybiškus, (galbūt net naujus) smulkius daiktus ir juos atnešti mugės organizatoriams.

Mes kiekvienas galime prisidėti prie sąmoningo ir prasmingo vartojimo. Atminkime, kad išaugęs vartojimas yra didžiulė grėsmė pasauliui. Būkime tvarūs!

Pastaba: Savo pristatytus darbus (daiktus) reikia įvertinti tam tikra simboline suma. Prekę, kuria niekas nesusidomės, savininkas išperka pats. Už darbus gauti (suaukoti pinigai bus skirti sunkiai gyvenantiems mokiniams.

Kilus klausimams prašome kreiptis į bibliotekos vedėją Janiną Kalibatienę ar soc. pedagogogus Tomą Morkūną ir Iriną Krupovič.

Dėkojame už Jūsų aktyvumą ir gerumą!