TECHIN Paslaugos Mokykloms: Užsiėmimai ir Mokymo Galimybės
lt en ru

Paslaugos mokykloms

Moksleivių profesinis orientavimas. Galimybė susipažinti su įvairiomis profesijomis, o technologijų, informacinių technologijų ir fizikos mokytojams šalia įprastų pamokų kartu su mokiniais sudalyvauti praktiniuose užsiėmimuose, kurie vyksta modernia įranga aprūpintose energetikos, mechatronikos, metalo apdirbimo bei IT technologijų dirbtuvėse.

Užsiėmimai

Užsiėmimų trukmė – 1,5 val.

8-10 kl. mokiniams

Tinklapių kūrimo dirbtuvės

Tinklapių kūrimo dirbtuvėse „paragausi“ front-end programuotojo duonos ir sukursi animuotą, interaktyvų puslapį. Pamokoje daugiau sužinosi apie HTML, CSS ir JavaScript – pagrindines tinklapių kūrimo technologijas.

8-10 kl. mokiniams

Duomenų bazės valdymas

Įsivaizduojate namus be stalčių ir be spintelių? Tokia betvarkė būtų internete be duomenų bazių! Pamokos metu mokysies, ką veikia duomenų analitikas ar SQL duomenų architektas ir valdysi duomenis!

8-10 kl. mokiniams

Programavimas: mitai ir realybė

Ar programuotojai turi būti puikūs matematikai? Kaip atrodo programuotojo diena? Tik pradedantys programuotojai uždirba milijonus? Programuoti gali bet kas? Pamokos metu matuosi polinkį į IT profesijas.

10-12 kl. mokiniams

Programavimas žaidžiant su Minecraft Education

„Minecraft Education“ yra žaidimais pagrįsta platforma, kuri įkvepia kūrybiškam, įtraukiam mokymuisi programuojant žaidime. Naudojant programavimo blokus, tokius kaip ciklai, sąlygos, funkcijos įdarbinsime žaidimo agentą automatiškai pastatyti 50×60 blokų namą. Įprastuoju būdu tai užimtų apie 20 minučių, o su kodu – tiesiog vienu mygtuku paspaudimu. Nori patikrinti? Junkis prie pamokėlės!

10-12 kl. mokiniams

Įveik Micro:bit mikrokompiuterį „Akmuo, žirklės, popierius” žaidime

Micro:bit – kišenėje telpantis mikrokompiuteriukas su LED ekranėliu ir mygtukais, skirtas mokytis programuoti. Naudojant Micro:bit jį užpruogramuosime bei pasivaržysime su juo „Akmuo, žirklės, popierius” žaidime. Kas laimės – robotas arba žmogus?

11-12 kl. mokiniams

Pneumatikos, elektropneumatikos ir hidraulikos technologijos

Susipažinsi su pramonėje naudojamų pneumatinių ir hidraulinių sistemų veikimo principais, pagrindiniais komponentais. Pamokos metu surinkinėsi veikiančios pneumatinės sistemos modelį.

11-12 kl. mokiniams

Šiuolaikinės elektronikos komponentai

Susipažinsi su pagrindiniais šiuolaikinės elektronikos komponentais, jų savybėmis, su pramonėje ir buityje naudojamų elektronikos prietaisų konstravimo ir gamybos principais. Praktiškai pamatysi dažnai buityje naudojamų prietaisų elektronines plokštes.

11-12 kl. mokiniams

Mobiliųjų robotų montavimas ir programavimas

Susipažinsi su mobiliųjų gamybos įrenginių ir atskirų komponentų konstrukcijomis ir veikimo principais. Mokysiesi perskaityti nesudėtingas mobiliųjų gamybos įrenginių funkcines ir principines schemas.

11-12 kl. mokiniams

Jutiklių tipai ir galimybės

Susipažinsi su pramonėje ir apsauginės ir gaisrinės signalizacijos srityse naudojamais jutiklių tipais, nekontaktinių jutiklių veikimo principais, taikymo sritimis, veikimo parametrais.

11-12 kl. mokiniams

Inžinerija: inžinerinis procesas, medžiagos ir technologijos

Susipažinsi su mokslo ir technologijų ryšiu. Pamokos metu mokysiesi apie skirtingas inžinerijos šakas, jų tarpusavio sąveiką ir skirtumus. Susipažinsi su inžinerijoje ir pramonėje labiausiai paplitusiomis medžiagomis ir technologiniais sprendimais.

10-12 kl. mokiniams

Adobe Photoshop triukai

Kyla klausimai, kaip naudojant programos Adobe Photoshop įrankiais sukurti vaizdų montažą? Fotomontažas kuriamas sujungiant kelias nuotraukas į vieną sudėtinį vaizdą. Tinkamai pasiruošus nuotraukas galima sukurti realistiškus montažus. Pamokos metu atrasi Adobe Photoshop triukų!

10-12 kl. mokiniams

Svajonių namo projektavimas

Turi savo svajonių namų viziją ir norėtum pabandyti, kaip galėtų tai atrodyti? Užsiėmimo metu kursi vieno aukšto pastato trimatį modelį. Sužinosi pagrindinius pastato konstravimo įrankius, kurie leis: 1. Sukurti patalpos grindų perdangą nauduojant slab tool įrankį 2. sukurti kambario sienas nauduojant wall tool įrankį. 3. įstat yti langus ir durys į kambario sienas nauduojant window tool ir door tool įrankius. 4. Įkelti svetainės baldų komplekto bloką iš ArchiCAD vidinės bibliotekos nauduojant object tool įrankį. 5. Sukurti stogą nauduojant roof tool įrankį.

10-12 kl. mokiniams

Esu savo finansų šeimininkas

Naudojant įvairias išmanias programas, išmoksi valdysi finansus.

10-12 kl. mokiniams

Biuro administravimas

Kas kiekvienam žmogui palengvina tarpusavio komunikaciją? Tinkamam bendravimui reikalingos taisyklės – etiketas, jo žinojimas ir taikymas. Užsiėmimo metu bus galimybė atlikti testą „Ar gebi komunikuoti“, tai padės geriau suprasti savo gebėjimo komunikuoti privalumus ir tobulinamas sritis. Gebėsi suprasti pagrindinius etiketo ir kultūrų įvairovės dalykus. Tai puiki galimybė pažinti biuro administratoriaus profesiją.

Nori pasitarti?

Susisiek ir padėsime išsirinkti labiausiai tinkamą užsiėmimą!