Suvirinimo meistro modulinė profesinio mokymo programa - Techin
lt en ru
Suvirinimo meistro modulinė profesinio mokymo programa

Suvirinimo meistras veiklas atlieka savarankiškai, prisiima atsakomybę už veiklos atlikimo procedūrų ir rezultatų kokybę, instruktuoja žemesnės kvalifikacijos kolegas, koordinuoja jų gamybinę veiklą. Suvirinimo meistras geba pasirinkti atlikimo būdus, medžiagas, priemones ir kontroliuoja veiklos kokybę, pritaikyti įvairius ne visuomet gerai žinomus ir išbandytus sprendimus, medžiagas ir įrankius. Organizuoja, koordinuoja, vertina atliekamų darbų eigą, priima sprendimus dėl atliekamų darbų dermės su kitais darbais (gaminių surinkimo, dažymo ir kitų darbų). Prižiūri žemesnės kvalifikacijos darbuotojų veiklą, instruktuoja juos. Suvirinimo meistras savo darbe vadovaujasi įstatymais, reglamentais, standartais, taisyklėmis, projektu, žino, taiko ir moka kitiems paaiškinti suvirinimo inžinerijos principus, sudaro suvirinimo procedūrų aprašus (SPA), bendradarbiauja su aukštesnės kvalifikacijos asmenimis, atsako už gaminamos produkcijos kokybę.

Pradžia 2024-09-02
Trukmė 5,5 mėn.
Reikalavimai Vidurinis išsilavinimas, 18 metų. LTKS IV lygio suvirintojo kvalifikacija (ar ją atitinkanti) arba ne trumpesnė kaip 2 metų patirtis atliekant suvirinimo darbus ar juos koordinuojant
Mokymasis Kontaktiniu būdu, vakarinis
Kvalifikacijos lygis V lygio
Programos kodas T54071501 turint vidurinį išsilavinimą ir 18 metų

Apgyvendinimas

Siūlome apgyvendinimo paslaugas ramioje Vilniaus vietoje, kuri lengvai pasiekiama viešuoju transportu iš bet kurio miesto taško. Šalia įsikūrusi kavinė, netoliese parduotuvės, Santariškių ligoninių miestelis, Verkių parkas.

Plačiau

Mūsų Partneriai

Sėkmės istorijos

Evaldas, 30

Suvirintojo profesiją pasirinkau, nes esu perfekcionistas. Tai perspektyvi specialybė su galimybėmis tobulinti ne tik asmeninius, bet ir profesinius įgūdžius. Tiek teorines, paskaitas, tiek praktinę dalį vertinu labai aukštais balais. Sudarytos sąlygos visapusiškam tobulėjimui ne tik teorijos atžvilgiu, bet ir dirbtuvėse.

Nori pasitarti?

Susisiek ir padėsime išsirinkti labiausiai tinkamą mokymų programą!

Giedrė Našlaitytė-Sūnelaitienė
+370 611 46 177