lt en ru
3 birželio 2026

TECHIN bendruomenė rašė Nacionalinį diktantą

2026 m. balandžio 16 d. TECHIN mokiniai, mokytojai ir administracijos darbuotojai prisijungė prie prasmingos iniciatyvos ir rašė Nacionalinį diktantą „Rašyk. Klysk. Išmok“. Po darbų vertinimo paaiškėjo patys raštingiausi mūsų mokyklos mokiniai:

🥇 I vieta – Goda Vitkovskytė (24-KP.1 grupė);

🥈 II vieta – Austėja Vesta Dziminavičiūtė (24-KP.1 grupė);

🥉 III vieta – Sofija Mastenica (24-KP.1 grupė).

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems už bendrystę ir lietuviško žodžio puoselėjimą.