TECHIN ŠVOK akademija - Techin
lt en ru

TECHIN ŠVOK akademija

ŠILDYMO SISTEMOS VĖDINIMO SISTEMOS ORO KONDICIONAVIMO SISTEMOS
TECHIN mokymo centro susivienijimas: Vilniaus technologijų ir Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrų integracija.

TECHIN ŠVOK akademija

2022 metais rugsėjo mėn. TECHIN mokymo centre atidaryta moderni ŠVOK akademija. Tai pirma inovatyvi šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montavimo praktinio mokymo erdvė Lietuvoje, kurioje daugybė galimybių tiek pradedantiems, tiek pažengusiems ŠVOK montuotojams.

TECHIN ŠVOK akademija

Didžiuojamės, kad besimokantys TECHIN gali dirbti su pažangia, naujausia technika, kuri šiuo metu yra naudojama ir versle. Ne veltui 9 iš 10 baigusiųjų TECHIN įmonėse įsidarbina iš karto po mokymų.

ŠVOK akademija

skaičiuoja

713

Apmokyti mokiniai

150+

Partnerių renginių

90 %

Mokinių įsidarbina

Mūsų Partneriai

Praktinės laboratorijos

AEROLAB | Vėsinimo laboratorija

Teorinių mokymų metu mokiniai susipažįsta su šilumos siurblių, kondicionierių, ventiliatorinių vandeninių konvektorių „fankoilų“ sandara, veikimo principais, nustatymo, reguliavimo, priežiūros subtilybėmis, pajungimo būdais.

Praktinių mokymų metu mokosi pajungti šilumos siurblius, oras-vanduo, oras-oras, vidinius išorinius blokus, kondicionierius, reikiamos santechninės armatūros montavimo. Sistemų priežiūros darbai, iškilusių gedimų, problemų sprendimai.

AQUALAB | Santechnikos prietaisų laboratorija

Teorinių mokymų metu mokiniai susipažįsta su šiuolaikiškais dušo, vonios, praustuvų ir plautuvių vandens maišytuvais, su potinkinėmis sistemomis, jų veikimo principais, pajungimo būdais, su gedimais ir gedimų šalinimu.

Praktikos metu mokiniai montuoja vandens ėmimo potinkines sistemas, nustatinėja gedimus ir juos šalina. Montuoja unitazus, praustuvus, pisuarus.

HEATLAB | Šildymo laboratorija

Teorinių mokymų metu mokiniai susipažįsta su dujinių, elektrinių katilų, šilumos siurblių sandara, veikimo principais, nustatymo, reguliavimo, priežiūros subtilybėmis, pajungimo būdais.

Praktinių mokymų metu mokiniai mokosi pajungti dujinius, elektrinius katilus, reikiamos santechninės armatūros montavimo. Sistemų priežiūros darbai, iškilusių gedimų, problemų sprendimai.

VENTLAB | Vėdinimo laboratorija

Laboratorijoje vyksta tik praktiniai užsiėmimai.

Praktikos metu atliekamas skirtingų gamintojų rekuperacinių sistemų montavimas, su skirtingo tipo vamzdynais, jungimo būdais. Vamzdynų montavimas, izoliavimas. Sumontavus sistemas atliekamas vėdinimo sistemos balansavimas, gedimų nustatymas ir jų šalinimas.

Taip pat mokiniai mokosi aptarnauti vėdinimo sistemas, atlikti nustatymus, keisti parametrus, filtrus.

PLUMBERLAB | Santechnika

Teorijos metu mokiniai susipažįsta su vamzdynais skirtais vandentiekio, šildymo, nuotakyno sistemoms, vamzdynų jungiamosiomis dalimis, santechnine armatūra, jų panaudojimu objektuose, susipažįsta su šiuolaikiškais įrankiais ir įranga naudojama vamzdynų jungimui, skirtingų sistemų montavimui.

Praktikos metu mokiniai montuoja skirtingų tipų vamzdynus, santechninę armatūrą. Atlieka hidraulinius sistemų bandymus.

FUTURELAB | Praktinių stendų laboratorija

Mokiniai, laboratorijoje naudojant įvairius mokymui skirtus stendus, turės galimybę savarankiškai (arba prižiūrint mokytojui) atlikti įvairius tyrimus bei bandymus.

ŠVOK mokymai TOP 5

Mokytojų iniciatyvos

4 Montuotojų čempionatai

TECHIN – vienas iš organizatorių montuotojų čempionate

Čempionate TECHIN mokytojai – teisėjai ir ekspertai

Visuose 4 čempionatuose TECHIN mokiniai užėmė prizines vietas

Konsultavimas dėl atnaujinamo F-dujų ir OAM reglamento

Konsultavome Energetikos ministeriją ir Aplinkos apsaugos agentūrą dėl atnaujinamo F-dujų ir OAM reglamento, su Agentūros atstovais rengėme naujas programas ir teisės aktą

Konsultavimas dėl paramų skatinimui šilumos siurblių sistemų

Konsultavome Energetikos ministeriją dėl paramų skatinimui šilumos siurblių sistemų, naudojančių alternatyvius, aplinkai draugiškus šaldymo agentus įdiegimo

Jau nuo rugsėjo mėnesio juridiniai asmenys gali teikti paraiškas APVA ir keisti iškastinį kurą naudojančias sistemas į šilumos siurblius, kurių VAP mažesnis nei 150

Verslo klientams