Programavimo pagrindų (Java) mokymai - Techin
lt en ru
Programavimo pagrindų (Java) mokymai

Šiandienos pasaulyje vis daugiau verslo procesų vyksta skaitmeninėje erdvėje, o tai reiškia, kad įmonėms reikia daugiau IT specialistų, kurie kurtų, prižiūrėtų ir tobulintų jų programinę įrangą ir sistemas. Be to, didėjanti technologijų įvairovė ir sudėtingumas skatina įmonių poreikį specialistams, turintiems įvairių įgūdžių ir žinių. Numatoma, kad programuotojų poreikis ateityje tik didės. Dėl to žmonės, turintys programavimo įgūdžių, turės daug darbo galimybių įvairiose pramonės šakose. Norint tapti sėkmingu programuotoju, reikia būti motyvuotiems, atkakliems ir turėti analitinį mąstymą. Taip pat naudinga domėtis naujausiomis technologijomis ir nuolat mokytis naujų įgūdžių. Svajojate tapti programuotoju ir prisidėti prie technologijų ateities kūrimo? TECHIN mokymo centras gali padėti jums žengti pirmuosius žingsnius šia linkme!

Pradžia Data derinama
Trukmė 4 sav.
Grupė Dieninė
Mokymosi forma Nuotoliu arba kontaktiniu būdu
Programa Programavimo pagrindų (Java) neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa (APV)
Programos kodas 223002931

Modulis

Programavimas Java kalba

Ko mokysitės?

  • Programavimo kūrimo pagrindų
  • Maketuoti būsimos interneto svetainės dizainą, naudojant šiuos įrankius: Adobe Illustrator, Figma
  • Sukoduoti interneto svetainę, prisitaikančią prie įvairiausių ekranų, pagal paruoštą dizainą, naudojant tris pagrindines svetainių kūrimo technologijas: HTML, CSS ir JavaScript

KURSUOK platforma

Gauk net iki 500 Eur finansavimą

Mokymų sąrašas

IT Naujienos

Technologijų srities naujokai: „Galime keistis, kol esame gyvi”. Aš jau per senas, pokyčiai ne man, nieko nebeišmoksiu – girdėti stereotipai. „Užtenka vos keleto žingsnių, kad „pasimatuotum“ specialybę ir pasirinktum naują profesinį kelią“, – tvirtina tai išbandę Tatjana Grigaitienė ir Tomas Četkauskas.

Skaityti plačiau

IT Naujienos

Programuotoja Emilija, pagaliau surado profesiją, kuri ją džiugina kasdien. Emilija Tylienė – nuostabus pavyzdys moters, kuri iš pagrindų nusprendė pakeisti nedžiuginančią profesiją.

Skaityti plačiau

Nori susisiekti?

Susisiek ir padėsime išsirinkti labiausiai tinkamą mokymo programą